VIDEO SuperLiga: Farul Constanța, poniženje kod kuće pred onima iz Sepsija

U prvoj utakmici osmog kola play-offa Superlige Farul je i na svom terenu deklasiran od Sepsija rezultatom 1-4. Utakmica je privremeno prekinuta zbog ksenofobnih povika.

Igrači ekipe Sepsi Sfantu GheorgheFoto: Flaviu Buboi/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Farul – Sepsi 1-4, u play-offu SuperLige – Covăsnen bježi sa zadnjeg mjesta

Nakon odličnog niza uzastopnih pobjeda, Farul je izgubio prethodnu fazu od FCSB-a, au petak je nastavio porazom od Sepsija.

Pavol Safranko bio je junak Covasniansa u prvom poluvremenu s uspješnim hat-trickom u minuti 2, 2. 3 i 33.

U 42. minuti sudac je morao privremeno prekinuti utakmicu zbog ksenofobnih povika s galerije Constantinians.

U drugom dijelu, Cosmin Matei je u 69. minuti donio rezultat na 0-4, a domaćin je u produžecima postigao počasni pogodak. Mihai Popescu.

Nakon ovog rezultata Farul ostaje na četvrtom mjestu ljestvice, dok se Sepsi penje na 5. mjesto, dva boda više od Rapida.

Ovdje možete pogledati sažetak utakmice između Farul Constanța i Sepsi Sfântu Gheorghe.