VIDEO Superliga: Dinamo i FC Voluntari remizirali na Arc de Triumf

Dinamo Bukurešt i FC Voluntari otvorili su sedmu fazu play-outa rumunjske Superlige, u utakmici odigranoj iza zatvorenih vrata na stadionu Arcul de Triumf. Remizirali su 1-1.

Dinamo BukureštFoto: Inquam Photos / Stefan Constantin

*Kliknite na imena strijelaca da vidite golove*

Dinamo Bukurešt – FC Voluntari 1-1

Domaćini su poveli u 35. minuti susreta Gnahorékoji je zabio iz šesnaesterca udarcem odbijenom stranom.

Ilfovenci su nakon samo dvije minute vratili izjednačenje Cascinikoji je zabio savršenim udarcem glavom.

U drugom poluvremenu Cascini je bio blizu vodstva svoje momčadi, ali njegov udarac brani Golubović.

U 53. minuti centar je dosudio udarac s 11 metara u korist Dinama, nakon što je lopta pogodila Radu Boboca u ruku, ali je nakon konzultacija VAR-a kazneni udarac poništen.

Veliku priliku “Psi” su prokockali četvrt sata prije kraja utakmice. Selmani je bio sam s Jesusom Fernandezom, ali je vratar gostiju izbio njegov udarac.