VIDEO SuperLiga: Debi s pobjedom za Costel Gâlcă na klupi Sveučilišta Craiova

Sveučilište Craiova pobijedilo je Sepsi Sfântu Gheorghe u gostima u nedjelju, rezultatom 3-1, u fazi broj 5 doigravanja SuperLigii. Momčad Costel Gâlcă popela se na drugo mjesto na ljestvici.

Sveučilište u CraioviFoto: Razvan Pasarica/SPORTSKE SLIKE / imago sportfotodienst / Profimedia

Sepsi – Universitatea Craiova 1-3, u play-offu SuperLige – Olteni zaostaje 11 bodova za FCSB-om

U prvom susretu na tehničkoj klupi Sveučilišta Craiova Costel Gâlcă upisao je važnu pobjedu u borbi za plasman u europske kupove.

Daniel Maldonado Olteni je otvorio gol u 11. minuti, egzekucijom pod gredu, nakon kornera koji je izveo Houri.

Četvrt sata kasnije Sveučilište je udvostručilo svoju prednost Andrej Ivankoji je jednostavno završio centaršut s desne strane koji je poslao Vlădoiu.

Sepsi je smanjio razliku u završnici prvog poluvremena, kada je Marius Stefanescu realizirao jedanaesterac dosuđen nakon prekršaja u petercu Badelja.

Učenici Costela Gâlcăa odlijepili su se u 68. minuti njegovim golom Lyes Hourina rikošetiranu loptu unutar šesnaesterca, nakon udarca Baiarama.

Pobjeda odvodi Sveučilište Craiova na drugo mjesto u doigravanju s 34 boda, dok Sepsi ostaje zadnji s 27 bodova.

Ovdje možetemožete vidjeti sažetak utakmice između Sepsi i Craiova University.