VIDEO Dennis Man i Valentin Mihăilă odlučujući u remiju Parme u Serie B

Parma je u nedjelju remizirala kod kuće s Cremoneseom rezultatom 1-1 u 37. kolu Serie B.

Dennis Man i Valentin MihailaFoto: Massimo Paolone / LaPresse / Profimedia

Parma – Cremonese 1-1

S Valentinom Mihăilăom i Dennisom Manom ​​u prvih 11, Parma Calcio je kod kuće remizirala s Cremoneseom, u utakmici u kojoj su domaćini bili malobrojniji gotovo cijelu utakmicu.

Mihăilă je probio led nakon samo 4 minute na Enniu Tardiniju, ali je uspjeh Rumunja poništen zbog ofsajda.

U 14. minuti Parma je bila malobrojnija nakon što je Balogh vidio čisti crveni karton.

11 minuta kasnije Cremonese je povisio na 1-0 preko Argentinca Franca Vasqueza koji je fantastičnom završnicom pogodio.

Do poluvremena Dennis Man također je dobio žuti karton (min 38).

U drugom poluvremenu istaknuli su se Rumunji. Dennis Man odlično je poslužio Mihăilăa, a krilni napadač “Crusadersa” vratio je izjednačenje i došao do 6 golova ove sezone.

Mihăilăa je u 78. minuti zamijenio Camara.

Konačni rezultat 1-1, a Parma skuplja 75 bodova, matematički promovirana u Serie A od posljednje faze.