VIDEO Deian Sorescu i Denis Drăguș strijelci u utakmici iz noćne more za Gaziantep

Gaziantep je u borbi za ostanak u turskoj Premier ligi nakon što je u susretu 34. kola izgubio 4-2 od Trabzonspora.

Denis DragušFoto: Mehmet Akif Parlak / AFP / Profimedia

Gaziantep je izgubio od Trabzonspora iako je vodio 2-0

S Florinom Nițăom, Deianom Sorescuom, Alexandruom Maximom i Denisom Drăgușom u prvih 11, Gaziantep je doživio četvrti poraz u posljednjih pet faza.

Gaziantep je u nedjelju igrao na gostovanju kod Trabzonspora i izgubio utakmicu iako je vodio 2-0.

Deian Sorescu otvorio je gol za goste u 12. minuti utakmice, a upisao je i odlučujući pas za 2-0 uspjeha Denisa Drăgușa (21. minuta), koji je došao do 12 golova ove sezone.

Nakon odmora domaćini su divljali i postigli čak 4 gola.

Onuachu je smanjio razliku u 50. minuti, a Bardhi je na dodavanje istog Onuachua (65. minuta) vratio izjednačenje.

Samo minutu kasnije, Onuachu je postigao svoj drugi pogodak na utakmici, a Nigerijac je završio svoj hat-trick u 68. minuti.

Konačni rezultat 4-2 i Gaziantep je 16. u turskoj Super ligi, prvi iznad crvene linije s 34 boda iz 34 utakmice.