UŽIVO | EPL: Notts Forest protiv Manchester Cityja

IGRAO! Forest se ponovno vozi, dobro prolazi, ubačaj dolazi u kazneni prostor i tu je dobar udarac glavom u blizini kaznenog prostora od šest jardi, ali bljesne preko stative.

26′

City želi krenuti naprijed, ali sjajan rad Wooda osvaja loptu Foresta i oni uzvrate Cityju, ali samo nakratko dok prvaci vraćaju loptu.

24′

City ponovno gura naprijed, duga lopta u polju nalazi Dokua, koji koristi svoju lukavštinu da osvoji napadačko bacanje.

22′

PREKRŠAJ! Grealish je prebačen blizu ruba šesnaesterca, City izvodi slobodni udarac koji De Bruyne snažno izvodi, ali ruši Bolyja… ali Šumski čovjek se diže i nastavlja nakon nekoliko teških odmahivanja glavom.

20′

Forest s nekoliko dobrih dodavanja, guraju se naprijed i dobra lopta iznad vrha nudi mogućnost kontrole lopte i pucanja na gol, ali odskok je loš i Ederson skače da je pokupi.

18′

Grad gura naprijed, ali ne može pronaći put kroz šumu branitelja šume. Neću to više koristiti sljedećih sat vremena, obećavam. City nastavlja pritiskati, ali Doku na kraju ne može kontrolirati loptu i ona izlazi na gol-udarac Foresta.

16′

Forestov korner stvara probleme Edersonu, Murillo se diže visoko kako bi pokušao zabraniti udarac, ali izbacuje Edersona, lopta je promašena, oslobođena, vraćena u kazneni prostor, a Ederson i Boly žestoko se sukobljavaju dok Forestov čovjek skače prema Ederson dok pokušava uhvatiti ubačaj, oba igrača padaju u agoniji. Ubrzo su popravljeni, a City je dobio slobodan udarac zbog povlačenja za dres.

14′

Forest vozi naprijed gore desno, Williams se uvlači u šesnaesterac i šutira na gol, ali Ederson ima snažne ruke na bližoj vratnici da ga izbaci u korner.

12′

City vrši presing i osvaja slobodni udarac blizu desnog ruba šesnaesterca… De Bruyne ga šiba u prednji dio šesnaesterca, ali Murillo je tu i snažno šutira glavom iz opasne pozicije. City je zabrljao u kutu, ali je lopta vraćena i dodana Dokuu, koji povlači okidač, ali njegov pokušaj skreće pored daljnje vratnice.

11′

Wood dobro pogađa svoj slobodni udarac, ali jednostavno ne popušta na vrijeme i Ederson povlači ruku.

10′

PREKRŠAJ! Sjajno je napravio Aina, uvukao se s lijeve strane prema kaznenom prostoru, gdje ga Doku ruši. Slobodan udarac je nekoliko koraka od D i odmah izvan linije Cityjeve lijeve vratnice (ovisno kako gledate!).

9′

ZATVORITI! Forest je ukrao loptu Cityju, ali gosti je kradu i De Bruyne je pušten u peterac, okreće se prema braniču i puca, ali Sels odbija loptu u korner. Dobra obrana… City je odsut zbog prekršaja u kutu i Forest čist.

7′

Forest s loptom s lijeve strane duboko u polovicu Cityja… ali labavo dodavanje daje Cityu posjed i oni počinju dodavati, dodavati, dodavati…

5′

Nastavlja se normalan servis dok City pritiska prema naprijed, dodaje, prolazi preko terena, traži praznine… Grealish prema Gvardiolu i prema De Bruyneu… on gura loptu u prazninu u kaznenom prostoru, ali je preteška i vani za udarac na gol.

3′

City vrši pritisak i osvaja korner, ali Forest čisti i izvodi kontra, ali ovaj put ne stiže do kaznenog prostora Cityja. Dobrodošli u Premier League svi, gdje morate očekivati ​​neočekivano!

1′

POČETI IGRU! U tijeku je prvo poluvrijeme… izdrži, Forest se spušta s lijeve strane, a zatim u kazneni prostor, Aina slijeva s lijeve strane i ubacuje za Williamsa na rubu šesnaesterca… ali on odbija svoj udarac i Citova obrana diše duboko. Ispred njega je ipak bio branič. Vau… žestokih prvih 30 sekundi.

0′

Dobar dan i dobrodošli na The City Ground u Nottinghamu na naš prijenos uživo susreta engleske Premier lige između Nottingham Foresta i Manchester Cityja.

0′

Notts Forest je jedan bod ispod zone ispadanja, ali imaju utakmicu manje. Nažalost, ta utakmica je protiv branitelja naslova Man Cityja, koji je ove sezone na drugom mjestu na tablici. Notts Forest ima jedan bod ispred Lutona i dva ispred Burnleya… a nakon današnjeg dana bit će još tri utakmice, tako da će to biti borba do kraja.

0′

Forest je jedina momčad iznad zone pada, tako da će sve baciti na City u nadi da će izvući pobjedu ili remi. U najgorem slučaju je izaći iz meča s malo samopouzdanja nakon dobrog prikaza, u kojem će slučaju biti dobro pripremljeni za borbu do smrti za ispadanje.

0′

Man City drži obranu naslova u Premier ligi u svojim rukama. Zaostaju jedan bod za vodećim Arsenalom, ali imaju utakmicu manje. City je bod iznad Liverpoola, ali ima dvije utakmice u prednosti… pa bi se Kloppites mogli osjećati kao da su ispali iz utrke za naslov… ali ako do sada niste naučili, zastrašujuća je istina da nikada ništa ne možete uzeti za dodijeljen u Premier ligi.

0′

Ako City danas pobijedi, tada će kontrolirati utrku za naslov. Ako tada pobijede u sljedeće tri utakmice (ili barem izjednače nastupe Arsenala i Liverpoola), onda je naslov njihov. Ako odigraju neodlučeno, Arsenal drži naslov u svojim rukama… osim ako City ne uspije nadoknaditi minus od osam golova protiv Arsenala. Poraz od Nottsa držat će navijače na rubu sjedišta posljednjih nekoliko tjedana sezone.

0′

Dvije momčadi nisu se susrele više od desetljeća dok se Forest vraćao u vrh engleskog nogometa. Prošle sezone City je porazio Forest 6-0 na Etihadu prije nego što je izjednačeno 1-1 na City Groundu. Još u rujnu, na početku ove sezone, City je stavio dvojicu prošlih Foresta na Etihad bez odgovora.

0′

Trenutna forma, međutim, sada je dobra za Forest.

0′

Forest je pobijedio u zadnjih pet utakmica, dva remizirao i dva izgubio. Remizirali su 1-1 s Crystal Palaceom, pobijedili Fulham 3-1 i izgubili 3-1 od Spursa. Sljedeći je bio remi 2-2 s Wolvesima nakon čega je uslijedio poraz od 2-0 od drugih boraca za ispadanje Evertona, koji je sada osigurao svoj opstanak.

0′

City je dobio četiri i remizirao u jednoj od posljednjih pet utakmica dok su se gurali do ruba vrha tablice. Nakon 0-0 s Arsenalom, City je pobijedio Villu 4-1, Crystal Palace 4-2, Luton 5-1 i Brighton 4-0. Ukupno 17 postignutih golova i samo primljenih golova u četiri utakmice nije sljedeći najbolji protivnik za Forest kojem prijeti ispadanje. No, pogledajmo što donosi poslijepodne prije nego što prebrzo donosimo zaključke.

0′

Forest ima ozlijeđenih Bolyja i Awoniyija, ali Boly je u početnih 11. Zvijezda Cityjeve Zlatne kopačke Erling Haaland opet se muči s problemom… ali je ušao na klupu za zamjenske igrače, za slučaj da Cityju treba hat-trick u sudačkoj nadoknadi.

0′

Notts Forest: 26 M. Sels 30 W. Boly 43 O. Aina 19 M. Niakhaté 7 N. Williams 40 Murillo 10 M. Gibbs-White 28 Danilo 11 C. Wood 14 C. Hudson-Odoi 21 A. Elanga. Zamjene: 20 G. Reyna 37 Rodrigo Ribeiro 27 D. Origi 6 I. Sangaré 22 R. Yates 32 A. Omobamidele 1 M. Turner 15 H. Toffolo 29 G. Montiel.

0′

Man City: 31 Ederson 2 K. Walker 6 N. Aké 25 M. Akanji 24 J. Gvardiol 17 K. De Bruyne 10 J. Grealish 20 Bernardo Silva 16 Rodri 11 J. Doku 19 J. Álvarez. Zamjene: 27 Matheus Nunes 82 R. Lewis 9 E. Haaland 5 J. Stones 52 O. Bobb 8 M. Kovačić 18 S. Ortega 33 S. Carson 21 Sergio Gómez.

0′

Naš današnji sudac je Simon Hooper, a pomagat će mu Adrian Holmes i Simon Long. Naš četvrti sudac je Thomas Bramall.