UŽIVO | DStv Premiership: Sekhukhune United protiv Orlando Piratesa

63′

Uštedjeti! Sangare spašava dok Dlamini izvodi slobodni udarac. Pirati imaju kutak.

60′

Mabasin pogodak promijenio je izgled igre. Sekhukhune si sada ne može priuštiti da bude malo opuštena.

57′

Mntambo puca iz daljine. Udarac je bio širok.

56′

CILJ! GUSARI! MABASA! Gusari povuku jedan natrag. Dlamini je došao u opasnu poziciju prije nego što je Hotto smanjio, a Mabasa završio. Sekhukhune 2-1 Pirati.

53′

Mntambo igra u križu koji ide u ničiju zemlju.

50′

Webberu se nađe križ. Pogrešno se pozicionirao i Sekhukhune je prokockao priliku.

50′

CILJ! SEKHUKHUNE! Mokwana dodaje loptu do Mntamboa koji odbija loptu. Sekhukhune 2-1 Pirati.

47′

Pirates je napravio jednu promjenu jer je Mthethwa ušao umjesto Sessanea.

46′

U tijeku je drugo poluvrijeme.

45′

Igrat će se dvije minute nadoknade prvog poluvremena.

45′

+2 Poluvrijeme: Sekhukhune 1-0 Pirates. Bilo je to dobro poluvrijeme za Sekhukhunea. Frustrirali su Pirates unatoč manjem posjedu lopte i nadaju se da će to ponoviti u drugom poluvremenu.

44′

Dlamini je dobio žuti karton. do sada je to za njega bila frustrirajuća igra.

41′

Mabasa je zamalo doveo loptu u dobru poziciju za gol. Vratar Sekhukhune samo što nije izbacio loptu iz igre.

38′

Saleng je označen u zaleđu.

35′

Cardoso izbija Dlaminijevu loptu.

32′

CILJ! Bio je dink u kutiju od Mntamboa. Mncube gura loptu izvan Chainea. Sekhukhune 1-0 Pirates.

31′

Timm osvaja loptu od Mokwane na sredini terena za Pirates.

28′

Dlamini slabijom nogom puca prema golu. Uplovljava u tribine.

25′

Lopta ide u aut. Pirates izvodi ubacivanje pored svoje gol-linije.

22′

Chaine je kažnjen zbog neslaganja.

20′

Mofokeng puca iz malog kuta, ali Sangare ga pokriva u golu za Sekhukhune.

17′

Webber puca, ali napor nije imao dovoljno snage jer vratar Piratesa lagano brani.

12′

Mobbie podiže loptu i prekida napad Gusara.

9′

Sekhukhune je u dobroj formi od kraja Afcona jer su dobili četiri od četiri utakmice.