Utakmica iz noćne more za Tătăruşanu – Primio je osam golova od Al-Nassra / Hat-trick postigao Ronaldo

Abha, momčad u kojoj igra Rumunj Ciprian Tătărușanu, poražena je u utorak od Al-Nassra rezultatom 8-0. Nakon hat-tricka u prvom poluvremenu Cristiano Ronaldo izašao je na poluvrijeme.

Ciprijan TatarusanuFoto: Jonathan Moscrop / PA Images / Profimedia

Cristiano Ronaldo, hat-trick na golu Cipriana Tătărușanua

Ciprianu Tătărușanu će dugo ostati u sjećanju 26. faza prvenstva Saudijske Arabije nakon osam primljenih golova od Al-Nassra.

Ako je na turneji Abha uspio remizirati upravo na terenu momčadi u Rijadu, Cristiano Ronaldo i njegovi suigrači su se osvetili na veliki način.

Već na poluvremenu rezultat je pokazivao 0-5, nakon golova Ronalda (11., 21. i 42. minuta), Manea (33.) i Al Sulaiheema (44.).

Iako je u drugom poluvremenu malo usporio, Al-Nassr je zabio još tri puta preko Ghareeba (51) i Al Elewaija (63 i 86).

Zamijenjen nakon prvog poluvremena, Cristiano Ronaldo sada ima 36 golova i 13 asistencija u 35 utakmica u svim natjecanjima ove sezone.

Na ljestvici strijelaca u Saudijskoj Arabiji CR7 ima 29 uspjeha, sedam više od Aleksandra Mitrovića (Al-Hilal).

Nakon 26 kola Al-Nassr zauzima drugo mjesto na tabeli sa 62 boda, 12 manje od vodećeg Al-Hilala.

S druge strane, Abha, Tătăruşanuova momčad, sve je bliže drugoj ligi koja je na pretposljednjem mjestu.