Tri američka favorita eliminirana su u drugom kolu ATP Miamija

Nesretan dan za prvoplasirane igrače na “ATP 1000” turniru u Miamiju. Utakmice koje su počele u petak, a kiša ih je prekinula, u subotu su nastavljene s velikim zakašnjenjem, također zbog vremenskih uvjeta.

Tommy PaulFoto: Asanka Ratnayake / Uredništvo Shutterstocka / Profimedia

Taylor Fritz, Frances Tiafoe i Tommy Paul zaustavljeni su u drugom kolu ATP Miamija

12. nositelj u Miamiju, Taylor Fritz izgubio je u dva seta od Brazilca Thiaga Seybotha Wilda (76 ATP), 6-3, 6-4, nakon samo sat i 11 minuta igre.

Australcu Christopheru O’Connellu trebalo je gotovo dva sata i tiebreak da se plasira u treće kolo.

66. na svjetskoj ljestvici, O’Connell je pobijedio Francesa Tiafoea (22. ATP) u dva seta, rezultatom 7-5, 7-6(5).

Pravi peh je bio Tommy Paul, koji se morao povući zbog ozljede.

Favorit broj 13 dobio je prvi set rezultatom 6-4 ispred svog sunarodnjaka Martina Damma.

U drugom setu, pri rezultatu 2-1 za Damm, Paul je osjetio bol i morao je predati nakon sat i deset minuta.

Miami Open, ATP 1000 turnir, održava se od 19. do 31. ožujka. Igra se na tvrdoj podlozi, a dodijeljene nagrade imaju ukupnu vrijednost od 8.995.555 dolara. Naslov prvaka je Rus Daniil Medvedev.