“To su nogometne stvari” – bačen je nož u glavu igraču kolumbijske momčadi

U nedjelju je Independiente Medellín ugostio Atlético Nacional u medellínskom derbiju 18. kola kolumbijskog prvenstva. U susretu su domaći poveli već u prvoj minuti, ali su gosti preokrenuli do odlaska na odmor, da bi konačni rezultat bio 2-2 u 75. minuti. Mender García postaviti ga.

U posljednjim minutama gosti su dobili korner, ali kada se Cepellini pripremao za udarac iz kuta, pozvan je s tribina. Mnogo je predmeta letjelo, nož ga je pogodio u glavu. Ipak, sudac nije prekinuo utakmicu, možda i tako izbjegao još veći skandal.

Imam kvrgu na glavi, malo me boljelo i krvarilo, ali ne toliko da krvari. Osjetio sam da sam udaren, vidio sam hrpu novčića i boca na tlu, ali sam tek u garderobi saznao da me je udario nož. To su nogometne stvari, prepuštam to nadležnima