Slovnaft kup: Spartak Trnava i MFK Ružomberok u finalu

Trnava je u Podbrezovi odigrala neriješeno 0:0.

U finalu Slovnaft kupa sastaju se FC Spartak Trnava i MFK Ružomberok.

Momčad Trnave izborila je revanš polufinala u srijedu (17. travnja) kada je nakon domaće pobjede od 1:0 remizirala 0:0 kod FK Železiarne Podbrezová, au srijedu, 1. svibnja u 15:00 sati pokušat će u Košicama po treći put zaredom osvojiti domaći kup.

Suparnik će im biti Ružomberok koji je u polufinalu protiv Lipana potvrdio ulogu favorita.

Podbrezová je otvorila gol u 9. minuti, ali je pogodak Bartoša poništen zbog prekršaja Kabonga. Domaćin je u prvom poluvremenu mjestimice imao nevjerojatnu prednost, vratar Takač nizao je niz prilika za redom i održavao svoju momčad.

Nakon izmjene strana aktivnost “željezara” se nastavila, ali su gosti držali rezultat na začelju. “Anđeli” su konačno mogli i do pobjede, kada su Bukata i Štefánik u završnici pobjegli u otvorenu domaću obranu, no Danko je uhvatio slabu završnicu potonjeg.