Rezultati 13. runde URC-a: Stormerovi ‘ružno’ pobjeđuju; Leinster sretan što nije vidio crveno protiv Bullsa?

Stormers broj 8 Evan Roos u napadu protiv Ulstera u njihovoj URC utakmici u Cape Townu 30. ožujka 2024. (Grant Pitcher/Gallo Images)

Leinster mjerilo

Možda nisu zapeli u iznenađujućim polufinalnim porazima u posljednje dvije sezone, ali Leinster je u petak navečer protiv Bullsa pokazao da su i dalje mjerilo u ovom natjecanju.

Postojala je nada kada su Bullsi vodili 14-12 na poluvremenu, ali su irski divovi pokazali svoju klasu načinom na koji su isključili Bullse u drugom poluvremenu.

Južnoafrikanci moraju biti upoznati ako želimo stvoriti prosperitetnu budućnost. News24 je informirao zemlju 25 godina, a uskoro ćemo ući u novo poglavlje neustrašivog novinarstva. Pridružite se našoj besplatnoj probnoj pretplati kako biste otključali ovu priču i svijet vijesti s ciljem informiranja, osnaživanja i inspiriranja.