Myrto Uzuni je udvostručio, ali njegova momčad nije osvojila bod

Mirto Uzuni udvostručio protiv Real Sociedada, ali Granada u subotu navečer nije osvojila bod.

Nekadašnji napadač Ferencvárosa prvo je u 20. minuti skrivio jedanaesterac, a iako je baskijska momčad imala odgovor na to, opet je pogodio Uzuni. Albanski je napadač prije odlaska na odmor uspio zabiti loptu u gol. Nakon izmjene poluvremena, Granada je dugo držala rezultat, ali prvo Robin Le Normand stigao dobro za jednu isporuku, pa pet minuta kasnije André Silva proslijedio je odbijenu loptu u praznu mrežu. Službeni sažetak možete pogledati klikom na ovu poveznicu.

Uzunijevi nisu uspjeli postići taj podvig, ali Cádiz je uspio nakon toga Juanmi dvostrukim pogotkom pobijedili Atlético Madrid, čime su za trećeplasiranom Barcelonom zaostali šest bodova. Jer Girona je kasno navečer pobijedila Osasunu s 2:0.

20. Almería 27 25-55 9
Utakmica Granada-Valencia odgođena je za 4. travnja zbog požara u zgradi u Valenciji.