Kateřina Siniaková započela je turnir u Miamiju pobjedom nad Bogdanovom

Tenisačica Kateřina Siniaková započela je turnir u Miamiju pobjedom nad Anom Bogdanovom iz Rumunjske 6:2, 6:4 i po treći put prošla u drugo kolo Floride. Sljedeća protivnica bit će joj sedma nositeljica Kineskinja Cheng Chin-wen.

Unatoč gubitku servisa na početku meča protiv Bogdanove, Siniaková svojoj protivnici nije dala nijednu daljnju break priliku tijekom cijelog meča.

Preokrenula je meč u svoju korist osvojivši četiri uzastopna gema u prvom setu, a drugi set, koji je bio izjednačen, zaključila uspješnim breakom u desetoj igri.

Siniaková će se sučeliti s Kineskinjom Cheng Chin-wen, koja je bila sedma nositeljica turnira.

Ovaj dvoboj bit će drugi međusobni susret dvojice igrača, a Siniak je u svom prvom dvoboju prošle godine u Wimbledonu dobio u dva seta.