Jaqueline Cristian, uzbudljive kvalifikacije u drugom kolu WTA Madrida

Stigavši ​​u glavni ždrijeb iz kvalifikacija, Jaqueline Cristian lako je prošla nastupnu rundu “WTA 1000” turnira u Madridu, nakon pobjede nad Poljakinjom Magdalenom Frech (51. WTA), rezultatom 7-5, 6-2.

Jaqueline CristianFoto: Claudio Gärtner / imago sportfotodienst / Profimedia

Jaqueline Cristian, drugo kolo kvalifikacija na WTA Madrid – Senzacionalan povratak u prvom setu

Jaqueline Cristian, 73. na svjetskoj ljestvici, uspjela je izniman povratak u prvom setu protiv Magdalene Frech.

Poljakinja je odlično krenula u susret i povela 5-1, propustivši dvije set lopte.

Uz tri breaka i šest osvojenih gemova u nizu, Jaqueline je preokrenula tijek meča i osvojila prvi set.

Rumunjka je odlično započela drugi set, brzo povisila na 5-0 i unatoč dvije propuštene meč lopte osigurala plasman nakon sat i 40 minuta igre.

U drugom kolu Jaqueline Cristian sastat će se s Čehinjom Barborom Krejcikovom (27 WTA).