FT | Europska liga: Atalanta (3) 0-1 (1) Liverpool

18. travnja 22:56

To je to!

Atalanta je završila i zasluženo.

Liverpool je postigao rani gol, ali Salahov očigledan promašaj u kasnom prvom poluvremenu kao da je ugasio njihovu prodaju.

Iako su pobijedili 1-0 navečer, ispali su iz Europe ukupnim rezultatom 3-1.

18. travnja u 22:49

87′ – Sada se igraju obje strane.

Atalanta sigurno ide u polufinale Europa Cupa.

18. travnja u 22:46

84′ – Ovo izgleda gotovo. Bit će potrebno čudo da Liverpool pronađe dva gola koja su im potrebna.

Izgledaju pomireni s činjenicom da se to jednostavno neće dogoditi.

18. travnja 22:37

72′ – Joe Gomez mijenja Trenta Alexandera Arnolda.

Da budem iskren, od Liverpoola je sve nestalo u posljednjih 10 minuta.

18. travnja u 22:31

70′ – Liverpoolu je ostalo samo 20 minuta da postigne dva pogotka i ugura ovo u produžetak.

18. travnja 22:28

66′ – Stižu izmjene u Liverpoolu.

Salah, Diaz i Sboszlai su isključeni.

Nunez, Jota i Elliot su uključeni.

18. travnja 22:22

60′ – Sjajan posao s desne strane, Atlanta je otvorila prostor, pronašla Koopmeinersa u kaznenom prostoru, ali Allisson brani njegov udarac.

18. travnja 22:20

58′ – Slobodan udarac za Liverpool, Van Dyk je glavom ravno u vratara Atalante.

18. travnja 22:17

56′ – Prilika za Liverpool, Salah puca ravno u vratara Atalante.

Bio je u ofsajdu pa čak i da je ušao, ne bi se računao.

18. travnja 22:11

49′ – Prva prilika u drugom poluvremenu za Atalantu, ali puca ravno u Alissona na golu Liverpoola.

18. travnja u 22:07

46′ – Kreće drugo poluvrijeme. Može li Liverpool postići više golova?

18. travnja u 21:49

POLUVRIJEME!

Liverpool ima gol nazad, ali treba još dva. Oni su bili dominantna strana, kao što biste i očekivali. Dok je Salah zabio jedanaesterac za vodstvo, propustio je sjajnu priliku za sekundu.

Atalanta (3) 0-1 (1) Liverpool

18. travnja u 21:47

45′ – Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade prvog poluvremena.

18. travnja u 21:44

43′ – Slobodan udarac za Liverpool u opasnoj poziciji. Ništa ne proizlazi iz toga.

Atalanta (3) 0-1 (1)

18. travnja u 21:42

41′ – Atalanta ima loptu u petercu, ali Koopmeniers je u ofsajdu!

18. travnja u 21:41

40′ – Drama na drugoj strani jer Alexander-Arnold gubi loptu, ali Alisson spašava njegove crvenila.

18. travnja u 21:40

39′ – Kakav promašaj Salaha!

On je u prodoru prema golu i pokušava prebaciti loptu preko golmana u prolazu, ali šalje je preko gola.

18. travnja u 21:37

36′ – Liverpool i dalje gura, ali Atalanta se drži.

18. travnja 21:32

31′ – Izvrsna kontra Liverpoola nije uspjela jer pokušavaju jedno dodavanje na više.

To je nešto za što ih se sigurno može optužiti ove sezone.

18. travnja 21:29

28′ – Kirančuk puca za Atalantu!

Jadnik od Konatea koji ga je zasjenio, ali je dopustio napadaču da uputi udarac prema golu Liverpoola.

18. travnja 21:20

19′ – Prva večerašnja prilika za Atalantu, ali Alisson brzo izlazi po loptu.

18. travnja u 21:18

17′ – Liverpool je imao dosta posjeda lopte, ali moraju paziti da ih Atalanta ne udari na prekidu, nešto u čemu su mnoge momčadi imale uspjeha protiv momčadi Jurgena Kloppa.

18. travnja u 21:14

12 ‘ – Još jedna šansa za Liverpool jer je Gakpo sjajnim dodirom umalo ubacio Diaza, ali Atalanta je dobro došla što je izašla i blokirala pokušaj Kolumbijca da ubaci nožni prst.

Szoboszlai zatim puca iz daljine, a vratar je dobro pokupio loptu.

18. travnja 21:11

9′ – Salah je dodao loptu za Szoboszlaija, ali je ona SAMO preskočila i vratar Atalante skuplja loptu.

Snažan start Liverpoola, ali to im je baš trebalo.

18. travnja u 21:09

7′ – GOL za Liverpool!

Salah ne griješi s mjesta i to je početak o kojem su gosti sanjali.

Navijači Liverpoola sada u punom glasu!

18. travnja u 21:07

Odluka se neće poništiti. Mo Salah pojačava Liverpool.

VAR gleda.

18. travnja u 21:06

5′ – Penal za Liverpool.

Rukomet u kutiji. Poštena odluka.

18. travnja u 21:04

3′ – Rani prekid jer Virgil van Dyk treba pozornost.

Međutim, ne izgleda ništa ozbiljno.

18. travnja u 21:02

1′ – Krenuli smo i Liverpool mora odigrati utakmicu ako se nada preokrenuti ovu utakmicu.

18. travnja u 20:50

Samo smo 10 minuta udaljeni od početka u Italiji.

18. travnja 20:47

Za nekoliko minuta ćemo imati vijesti o timu.

18. travnja u 20:46

Redsi imaju sve za učiniti ako se nadaju preokrenuti rezultat od 3-0 iz prve utakmice.

Već su to radili u Europi… samo pitajte Barcelonu.

Dobrodošli na News24 Sportov prijenos drugog četvrtfinalnog okršaja Europske lige između Atalante i Liverpoola.