Dominik Szoboszlai ponovno je zabio u Europskoj ligi, Liverpool je slavio 6-1

Dominik Szoboszlai tijekom utakmice Europske lige protiv Sparte iz Praga 14. ožujka 2024. – Foto: Molly Darlington / Reuters

Dominik Szoboszlai ponovno je zabio protiv Sparte Praha u Europskoj ligi: mađarski nogometaš Liverpoola zabio je u 48. minuti nakon dodavanja Mohameda Szalaha. Bio je to peti pogodak Liverpoola u uzvratnoj utakmici osmine finala. Osam minuta kasnije pogodak je postigao i Cody Gakpo pa je Liverpool na kraju slavio na svom terenu rezultatom 6:1. Osim njegovog pogotka, asistirao je i Szoboszlai, u 7. minuti Darwin Núñez nakon njegovog dodavanja postiže prvi pogodak na utakmici.

Kapetan mađarske reprezentacije bio je učinkovit i u prošlotjednoj utakmici u Pragu, namjestivši je u 95. minuti. Liverpool je tako došao do četvrtfinala dvostrukom pobjedom, ukupnim rezultatom 11-2. Ždrijeb sljedećeg kola održat će se u petak u 13 sati.