Coventry je pobijedio Wolvese i stigao do prvog polufinala FA kupa od 1987

Haji Wright iz Coventry Cityja slavi sa suigračima nakon što je postigao gol tijekom FA kupa između Wolverhampton Wanderersa i Coventry Cityja (Marc Atkins/Getty Images)

Coventry je zabio dva puta duboko u sudačkoj nadoknadi kako bi iznenadio Wolvese 3-2 kod Molineuxa i stigao do polufinala FA Cupa po prvi put otkako su osvojili natjecanje 1987. godine.

Činilo se da je tim iz Championshipa uprskao svoju šansu da dođe do Wembleyja kada su sami Wolvesi zabili dvaput u posljednjih sedam minuta 90.

Međutim, drugi pogodak Ellisa Simmsa na utakmici izjednačio je u 97. minuti prije nego što je tri minute kasnije izjednačio Haji Wrighta da opali u kut.

Južnoafrikanci moraju biti upoznati ako želimo stvoriti prosperitetnu budućnost. News24 je informirao zemlju 25 godina, a uskoro ćemo ući u novo poglavlje neustrašivog novinarstva. Pridružite se našoj besplatnoj probnoj pretplati kako biste otključali ovu priču i svijet vijesti s ciljem informiranja, osnaživanja i inspiriranja.