Bivša vodeća WTA, kvalificirala se u četvrtfinale WTA Miami

Victoria Azarenka plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Miamiju, nakon što je u dva seta svladala Katie Boulter rezultatom 7-5, 6-1.

Viktorija Azarenka Foto: Rob Prange / Shutterstock Editorial / Profimedia

Victoria Azarenka svladala je Katie Boulter u osmini finala Miamija

Victoria Azarenka izborila je osminu finala WTA turnira u Miamiju.

Igračici koja zauzima 32. mjesto u WTA hijerarhiji trebalo je sat i 47 minuta da porazi Katie Boulter (30. WTA), na kraju meča koji je završio u dva seta.

U četvrtinama će se bivša voditeljica WTA sastati s Yuliom Putintsevom (68 WTA).

Miami Open, turnir u kategoriji WTA 1000, održava se od 19. do 31. ožujka. Igra se na tvrdoj podlozi, u glavnom ždrijebu je 128 igrača, a ukupna dodijeljena nagrada iznosi 8.995.555 dolara. Naslovna prvakinja je Petra Kvitova (trudna je i neće sudjelovati na ovogodišnjem izdanju).