Binder šesti u Španjolskoj, sjajni Bagnaia pobjeđuje u jednoj od epskih utrka Moto GP-a

Francesco Bagnaia u akciji (Getty)

Južnoafrikanac Brad Binder završio je na 6. mjestu u nedjeljnom španjolskom Moto GP-u u jednoj od najuzbudljivijih utrka dosadašnje sezone.

Aktualni svjetski prvak Francesco Bagnaia pobijedio je u utrci u kojoj je vodio zadivljujuću bitku s Marcom Marquezom (4.) u prvom krugu prije nego što su se Jorge Martin i Marco Bezzechi također uključili.

Bila je to utrka vrhunske klase s vodstvom koje se redovito mijenjalo, a činilo se da Martin obavlja posao kada je počeo graditi vodstvo nad Bagnaiom.

Južnoafrikanci moraju biti upoznati ako želimo stvoriti prosperitetnu budućnost. News24 je informirao zemlju 25 godina, a uskoro ćemo ući u novo poglavlje neustrašivog novinarstva. Pridružite se našoj besplatnoj probnoj pretplati kako biste otključali ovu priču i svijet vijesti s ciljem informiranja, osnaživanja i inspiriranja.