Barcelona je priredila show na terenu Atletico Madrida – Katalonci, na drugom mjestu LaLige

Dvoboj Atletico Madrida i FC Barcelone završio je kategoričnom pobjedom Katalonaca rezultatom 0-3 u 29. fazi La Lige.

Nogometaši FC BarceloneFoto: Jose Breton/NurPhoto/Shutterstock / Uredništvo Shutterstocka / Profimedia

Atletico Madrid – FC Barcelona 0-3, u La Ligi

Pod budnim okom Horațiua Moldovana, ponovno na klupi, Barcelona je paradirala ispred Atletico Madrida.

Ravnoteža je prekinuta u 38. minuti kada je Joao Felix, igrač koji pripada Madriđanima, zabio protiv njih u fazi koju su radili Gundogan i Lewandowski.

Xavi prekid nije dočekao na tehničkoj klupi, udaljio ga je sudac Jose Sanchez u 42. minuti nakon što mu je prije minutu pokazao žuti karton.

Odmah nakon nastavka Robert Lewandowski udvostručio je prednost gostiju dugim udarcem iz kuta koji je iznenadio Oblaka.

U 65. minuti bilo je 0-3, kada je Fermin Lopez izvrsno glavom ubacio s desne strane iz peterca.

Iskoristivši neuspjeh Girone u utakmici s Getafeom, Barcelona se penje na drugo mjesto LaLiga ljestvice sa 64 boda, osam manje od vodećeg Real Madrida.