‘Vrlo kritično’… Igrač Tottenhama vrijedan 40 milijuna funti priznaje da u zadnje vrijeme ne igra najbolje

Ključni igrač Tottenham Hotspura priznao je da posljednjih tjedana ne igra najbolje.

vratio se na pobjednički put pobjedom 3-1 nad Nottingham Forestom u nedjelju i prešao među četiri najbolja u .

Nije to bila baš uvjerljiva predstava Spursa nakon tako sjajnog početka utakmice i imali su sreće što su otišli na poluvrijeme pod jednakim uvjetima.

Golovi u drugom poluvremenu i donijeli su zaslužena tri boda svojoj momčadi. Ali pošteno je reći da Tottenham baš i nije bio uvjerljiv posljednjih tjedana.

Građani sjevernog Londona bore se da povrate formu s početka sezone zbog koje su bili na vrhu lige nakon 10 odigranih utakmica.

To je uglavnom zbog ozljeda i nekoliko ključnih igrača koji se vraćaju na punu oštrinu meča nakon čarolija na bočnim igrama, uključujući .

Veznjak je vjerojatno prije toga pretrpio ozljedu gležnja protiv Chelseaja u studenom.

Od svog povratka, Maddison nije uspio povratiti formu koja mu je donijela pohvale nakon prelaska iz Leicester Cityja.

JOŠ PRIČA O TOTTENHAM HOTSPUR

Fotografija Marc Atkins/Getty Images

Maddison ulazi u formu Tottenhama

Govoreći za , Maddison je priznao da trenutno nije u najboljem izdanju za Tottenham.

Ali 27-godišnjak je uvjeren da nije daleko od forme koju je postigao tijekom prvih 10 utakmica svoje karijere u Spursima.

“Jako sam kritičan prema sebi”, rekao je. “Možda nisam na visinama koje su mi donijele igrača mjeseca na početku sezone, ali nisam previše daleko.”

Maddisonova statistika za Tottenham

U svojih prvih 11 ligaških utakmica za Spurse, Maddison je upisao osam golova.

Ljetno potpisivanje krenulo je s radom u sjevernom Londonu, ali nije doseglo istu razinu od njegova povratka.

Fotografija Alex Pantling/Getty Images

Doista, Maddison je postigao samo jedan gol i dvije asistencije u 10 ligaških nastupa nakon ozljede.

Postecoglou će se sigurno nadati da će veznjak ponovno otkriti svoju najbolju formu uoči ključnih zadnjih sedam utakmica.

Spursi imaju sudbinu u svojim rukama u utrci za prva četiri nakon što su se tijekom vikenda preselili iznad Ville. Kad bi Maddison opet pucao iz svih cilindara, to bi im dalo veće šanse da ekipu Unaija Emeryja dovedu do mjesta u Ligi prvaka.