Vincent Trocheck iz Rangersa trolirao je Jakea Guentzela nakon jedanaesterca

Vincent Trocheck nije mogao a da ne podsmjehne Jakeu Guentzelu dok je sjedio u drugoj trećini druge utakmice polufinala Istočne konferencije između Rangersa i Hurricanesa u utorak navečer u Gardenu.

Kamere ESPN-a uhvatile su napadača Rangersa kako samo zuri u šesnaesterac, gdje je Guentzel sjedio nakon što je grubo izveo jedanaesterac protiv Adama Foxa, i snažno digao palac gore napadaču Hurricanesa.

“Trocheck i Guentzel laju jedan na drugoga kao što su radili veći dio druge polovice prve utakmice točno ispred mene”, rekao je analitičar ESPN-a Ray Ferraro u prijenosu dok je opisivao što se događalo na ledu.

Šaljivi trenutak dogodio se s rezultatom 10:13 u središnjem dijelu doigravanja s Rangersima i Hurricanesima izjednačenim na dva.

Ali Guentzel se posljednji smijao do kraja druge četvrtine kada je postigao svoj drugi gol na utakmici s manje od dvije minute do kraja.

Jacob Trouba napravio je loš rezultat koji je omogućio Canesima da se vrate u ofenzivnu zonu.

Sebastian Aho uspio je pronaći Guentzela dodavanjem s leda za jedan gol kojim je Carolina povela na 3-2, što je ostalo i kada se oglasio sirena u drugoj trećini.

U prvom je već imao jedan pogodak nakon što je skrenuo udarac Aha s točke.

To je već bila druga trećina puna događaja u kojoj su Rangersi izjednačili rezultatom 7:32 u toj trećini, a bivši branič Rangersa Tony DeAngelo rekao je K’Andreu Milleru da će se “boriti s tobom bilo kada.”

Trocheck se također posljednji nasmijao kada je postigao pobjednički pogodak u dvostrukom produžetku i doveo Blueshirtse u vodstvo od 2-0 u seriji.