Udinese-Roma, nadoknada je završila 1-2 zahvaljujući golu Cristantea u fotofinišu

Roma je slavila 2-1 kod Udinesea u oporavku utakmice 32. dana, prekinute u nedjelju 14. travnja zbog bolesti koju je pretrpio Giallorossi’s Evan Ndicka. Ekipe su se danas vratile na teren i odigrale posljednji dio utakmice utakmica prekinuta u 72. minuti pri rezultatu 1-1 zbog golova Pereyre i Lukakua. U današnjoj mini-utakmici Udinese je postao opasan u 81. minuti kada je Lucca skrenuo udarac Svilara. Roma je uzvratila pokušajem Azmouna, koji je u 85. minuti blokirao Okoye. U 95. minuti gol: ubačaj Dybale, Cristante glavom i 2-1 za Giallorossije u fotofinišu. Roma se popela na 58 bodova, na petom mjestu, -4 iza Bologne. Udinese je ostao na 28 bodova i dijeli pretposljednje mjesto s Frosinoneom.