Yle TV2
10.00, 13.05 Svjetski kup u alpskom skijanju, N veleslalom. 10.55, 11.40 Svjetski kup u skokovima na brda, HS 240. 12.00, 15.10 Svjetski kup u skijanju, 20 km. 14.05, 14.25 Svjetski kup u alpskom skijanju, M slalom. 19.05, 23.15 Zajednički start Svjetskog kupa u biatlonu.
MTV Katsamo
17.10 La Liga: Las Palmas–Almería. 18.55 Serie A: AS Roma–Sassuolo. 19.25 SHL: HV71–Oskarshamn.
MTV max
14.50 Liga u hokeju na ledu za žene: HIFK–K-Espoo.
MTV sport 1
13.25 Serie A: Juventus – Genoa. 17.10 La Liga: Villarreal–Valencia. 19.25: Rayo Vallecano – Real Betis. 23.00 ATP tenis.
MTV sport 2
15.55 Serie A: Verona–AC Milan. 18.55: Atalanta-Fiorentina. 21.40 Inter – Napoli.
MTV sport 3
14.55 La Liga: Sevilla–Celta Vigo. 16.50 Mestis: Jokerit–Hermes. 19.25 La Liga: Real Zaragoza – Espanyol. 21.55: Atlético Madrid – Barcelona.
MTV liga 1
16.45 Liga: Sport–KalPa.
Otkriće+
09.45, 12.45 MC veleslalom, N. 11.15, 14.15 MC slalom M. 13.00 Atletika, polumaraton. 13.30 Golf: PGA Tour. 14.00, 14.15, 14.30, 21.00 Golf: The Players Championship. 14.49 Allsvenskan: Västerås SK–Örebro SK. 15.00 Rukomet: Austrija–Njemačka. 15.05 MC snowboard cross. 15.30, 16.00 Cestovni biciklizam. 16.05 Rukomet: Slovenija–Bahrein. 16.23, 20.00 Jahanje. 17.35 Rukomet: Hrvatska–Alžir. 19.20 Rukomet: Tunis–Norveška. 21.50 Rukomet: Mađarska–Portugal.
Eurosport
10.45 MC veleslalom. 12.15, 13.45, 15.15 MC Slalom M. 16.00 Rukomet: Austrija–Njemačka. 16.05 MC Snowboard cross. 16.30, 17.00 Cestovni biciklizam. 17.05 Rukomet: Slovenija–Bahrein. 17.23, 21.00 Jahanje. 18.35 Rukomet: Hrvatska–Alžir. 19.30 Golf: The Players Championship. 19.35 Rukomet: Brazil–Španjolska. 20.20 Rukomet: Tunis–Norveška. 22.50 Rukomet: Mađarska–Portugal.
Eurosport 1
10.45, 13.45 MC veleslalom pon 12.15, 15.15 MC slalom pon 21.00 Vožnja MC.
Eurosport 2
16.30, 18.00 Cestovni biciklizam. 20.00 Golf: PGA Tour.
zaslon
11.55 Ringette: Helsinki – Plavi prstenovi. 12.55 Talvisuper, N: Hyvinkää Tahko–Mailattare. 12.55 Ringette: Akademija plavih prstenova – Haukat. 13.00 Finale Prvenstva u tajlandskom boksu 2024. Oulu. 13.20 Malonogometna liga za muškarce: Riemu–VehU. 13.55 Ringette: NoU–Kiekko-Espoo. 14.50 Malonogometna liga za muškarce: SoVo–AU. 14.50 F-liga, N: TPS–SB-Pro. 14.50 F-liga, M: TPS–Indians. 14.55 Talvisuper, N: Tim NOBE Hamina–Manse. 15.15 F-liga, M: Tiikerit–LNM, Koovee–EräViikingit. 15.50 F-liga, N: FBC Loisto–PSS. 15.55 Talvisuper, N: Jyväskylä Kirittäret–Lapua Virkiä. 16.40 Ringette: Kiekko-Espoo Ykkönen–Jyske. 16.45 SM Kaukalopallo: RC Pajulahti–Vikinzi. 16.50 F-liga, N: Classic–Erävikingit. 16.50 Odbojkaška prvenstvena liga: LP-Vampula–OrPo, LP Kangasala–LiigaPloki, Pölkky Kuusamo–Arctic Volley. 16.50 F-liga, M: SPV–Nokian KrP, SalBa–M-Team, Rangers–FBC Turku. 17.20 F-liga, N: SaiPa–SSRA, HaHe–Welhot, SBS Wirmo–Pirkat. 17.55 Talvisuper, N: Päsäkarhut–Pöytyä Urheilijat. 18.20 Odbojkaška Championship League, N: Hämeenlinna–JymyVolley, LP Viesti–Puijo Wolley. 18.20 F-liga, N: Helsinki United–O2-Jyväskylä, Nystars–Jokerit. 21:30 NBA: Dallas Mavericks–Denver Nuggets.
V sport 1 Finska
04.05 NHL: Edmonton Oilers–Colorado Avalanche. 16.00 Premier liga: West Ham–Aston Villa. 19.05 NHL: NY Rangers–New York Islanders.
V sport 2 Finska
01.05 NHL: Toronto Maple Leafs–Carolina Hurricanes. 04.05: Seattle Kraken – Nashville Predators. 14.45 FA kup: Chelsea–Leicester City. 17.30: Manchester United – Liverpool. 21.35 NHL: Vegas Golden Knights–New Jersey Devilsi
V sport + Finska
21:00, 22:00 Nascar: Food City 500.
V sport 1
16:30 Bundesliga: Freiburg–Bayer Leverkusen.
V sport zima
02.05 NHL: Dallas Stars–Los Angeles Kings. 21.35 NHL: Vegas Golden Knights–New Jersey Devilsi
V sportski golf
06.00 Azijska turneja.