Trener Fulhama Marco Silva danas zadivljen ‘odličnim’ 25-godišnjim igračem Liverpoola

Trener Fulhama Marco Silva izdvojio je jednog igrača Liverpoola za pohvalu nakon današnjeg okršaja na Craven Cottageu.

Momčad se vratila na pobjednički put u nedjelju s uvjerljivom pobjedom od 3-1 kod Fulhama.

izjednačili su se po bodovima s vodećim Arsenalom, a Manchester City ima utakmicu manje na obje strane.

otvorio je rezultat u zapadnom Londonu nevjerojatnim slobodnim udarcem.

Unatoč dominantnoj igri u prvom poluvremenu, Timothy Castagne je izjednačio rezultat u poluvremenu nakon nekoliko traljavih obrana Redsa.

Kloppova momčad je nakon prekida još jednom okrenula stil. netrt briljantnim naporom iz daljine nakon .

donio je Liverpoolu zasluženi treći gol lijepom završnicom u 72. minuti.

I brzo je pohvalio jednu zvijezdu Liverpoola nakon posebnog trenutka u današnjoj utakmici.

JOŠ PRIČA IZ LIVERPOOLA

Fotografija Gaspafotos/MB Media/Getty Images

Što je Silva rekao o slobodnom udarcu Trenta Alexander-Arnolda

Govoreći za službenu web stranicu, Silva je priznao da je Alexander-Arnold napravio trenutak prave kvalitete u prvom poluvremenu.

“Dobro prvo poluvrijeme, drugo poluvrijeme nije na najboljoj razini”, rekao je šef Fulhama. “Uravnoteženo prvo poluvrijeme, Liverpool je zabio odličan slobodni udarac, ali naša reakcija je bila dobra i ne bi bilo pošteno da dođemo do poluvremena da izgubimo utakmicu jer smo imali nekoliko jako dobrih trenutaka.

“Nakon drugog gola nismo uspjeli stvoriti toliko i drugo poluvrijeme nije bilo dobro.”

Fotografija Alex Davidson/Getty Images

Povratak Trenta mogao bi biti velik za Liverpool

Nakon čarolije na strani, Alexander-Arnold je obilježio svoj povratak u Liverpoolovu stranu u Premier ligi današnjim iznimnim golom.

25-godišnjak je pretrpio ozljedu koljena ranije ove godine i pošteno je reći da je njegova kreativnost jako nedostajala Kloppovim ljudima.

Alexander-Arnold je započeo u 1-0 pobjedi kod Atalante u četvrtak navečer nakon što je proveo 42 minute protiv Crystal Palacea prošlog vikenda.

Budući da se Liverpool nada da će osvojiti naslov u Premier ligi, povratak braniča na stranu veliko je pojačanje.

Iako se tek treba vratiti u top formu nakon sedam tjedana pauze, .