Tobias Harris ostao je bez poena u eliminacijskom porazu 76ersa od Knicksa

Najzanimljivije stavke šeste utakmice u četvrtak navečer u Philadelphiji:

Junak

Jalen Brunson zabio je 12 od svojih 41 poena u četvrtoj četvrtini – njegova četvrta uzastopna utakmica s najmanje 39 – dok su Knicksi zatvorili Sixerse pobjedom od 118-115 u šestoj utakmici i izborili dvoboj u drugom kolu protiv Pacers.

Nula

Prvi napadač Tobias Harris ostao je bez pogodaka u 29 minuta za Sixerse.

Strijelac od 17 poena po utakmici u regularnoj sezoni prosječno je postizao 9,0 poena u seriji.

Neopjevani heroj

Josh Hart je tricom prekinuo izjednačenje 111-111 na 25.1 sekundu do kraja i završio sjajan niz sa 16 poena, 14 skokova i sedam asistencija u 46 minuta.

Pratite The Post izvještavanje o Knicksima u doigravanju NBA lige

Stat

5: Donte DiVincenzo, koji je bio 3-za-17 u igrama od 3 do 5 iz raspona za 3 poena nakon pobjednika u 2. igri, postigao je pet pokušaja iz osam pokušaja i završio s 23 poena.

Citat

“Svaka utakmica je bila teška. Bila je to sjajna serija i svaka je utakmica mogla otići na bilo koji način. Bila je to teška serija i sretni smo, ali sada se moramo pripremiti za Indianu.”