Sassuolo-Udinese 1-1: golovi, rezultat i poredak

Sassuolo i Udinese remizirali su danas 1-1 u utakmici važećoj za 30. kolo Serie A. Emilijci ostaju pretposljednji s 24 boda, Furlani na 28 i držati se izvan zone ispadanja. Rezultat koji posebno odgovara Bianconerima sazrijeva na kraju živahne utakmice pune prilika.

U 10′ Pinamonti je zapalio utakmicu svojom osobnom inicijativom i zaključkom koji tjera Okoyea na deflekt. Udinese je prije svega bio prisiljen braniti se u startu: Bianconeri su postupno preuzimali teren i nakon pola sata više puta prijetili. U 33. minuti Lovrić loše tuče i propušta priliku stvorenu nakon ubačaja Pereyre. U 35. minuti Lucca predusreće Consiglija i puca, spašava Ruana na crti.

Ravnoteža je poremećena prije pauze. U 41. minuti Matheus Henrique izmišlja za Defrela, koji ne griješi ispred Okoyea: lagani dodir i pogodak za 1-0. Udinese je zaslužan što je odmah reagirao i stigao do izjednačenja prije odmora. Pereyra probija obranu Emilijana i nudi zlatnu loptu Thauvinu, laka podrška i 1-1 u 44. minuti.

Drugo poluvrijeme ponudilo je manje prilika, a dvije su momčadi više bile usmjerene na izbjegavanje poraza nego na pobjedu. Jedini čisti udarac bila je greda koju je Lovrić pogodio u 69. minuti.