Sam Allardyce kaže da je bio ‘zaprepašten’ onim što je nedavno vidio u Manchester Unitedu

Sam Allardyce je govorio o Manchester Unitedu – i tvrdi da je bio šokiran onim što je nedavno vidio na Old Traffordu.

69-godišnjak je to komentirao govoreći u podcastu No Tippy Tappy Football.

Manchester United je do sada u 2024. izdržao nešto poput tobogana.

Bili su tu vrhunci raskošnog pobjedničkog pogotka Kobbieja Mainooa u 97. minuti na gostovanju kod Wolvesa i pogotka Amada Dialla u 122. minuti za izbacivanje Liverpoola iz FA kupa.

Međutim, bilo je mnogo jadnih trenutaka, s neuspjehom protiv Chelseaja u četvrtak vjerojatno najgorim trenutkom cijele sezone Manchester Uniteda.

Međutim – prije te katastrofalne večeri na Stamford Bridgeu – ostao je “zaprepašten” onim što je vidio na…

Sam Allardyce otišao je zapanjen onim što je vidio u Manchester Unitedu

Pa, čovjek iz Dudleya razgovarao je s Dionom Dublinom o nedavnoj formi Manchester Uniteda u Premier ligi.

Allardyce: Otišao sam u Man United Everton i bio sam zaprepašten koliko je Man United bio jadan toga dana i koliko je Everton imao prilika. Daleko više pokušaja od Man Uniteda. Zatim sam gledao Man United Liverpool – wow, kakva je to izvedba bila. Ali tada ih je Brentford potpuno potukao.

JOŠ PRIČA O MANCHESTER UNITEDU

“U tri utakmice, imate te izvedbe Jekylla i Hydea. Ligaška forma mora biti prava briga.”

Fotografija Ash Donelon/Manchester United putem Getty Imagesa

Da budemo iskreni, nemamo pojma što Erik ten Hag trenutno radi u Manchester Unitedu – čini se da nema znakova bilo kakve taktičke strukture.

Crveni vragovi su posvuda

Ostavljajući na trenutak bizarne igre protiv Evertona i Brentforda po strani, želimo se usredotočiti na nešto što se dogodilo na Stamford Bridgeu.

Nakon što je Cole Palmer u 110. minuti povisio na 3-3, Manchester United je trebao prihvatiti situaciju i poštovati bod.

Međutim – na doista čudan način – gotovo svi igrači su gurnuli naprijed kada je utakmica ponovno počela, što je na kraju omogućilo Chelseaju da napravi break i postigne pobjednički pogodak.

Bio je to kaotičan trenutak, u kojem su svi mogli vidjeti nedostatak komunikacije i autoriteta u Manchester Unitedu upravo sada.

Osim ako Ten Hag ne nadgleda doista izvanrednu formu do kraja sezone, sumnjamo da će Sir Jim Ratcliffe zadržati Nizozemca na čelu.