S Raduom Drăgușinom na terenu, Tottenham je razbio Aston Villu u Premier ligi

Engleski Tottenham svladao je u nedjelju u gostima skupinu Aston Ville s 4:0, u utakmici 28. faze Premier lige. Radu Drăguşin odigrao je gotovo cijelo drugo poluvrijeme.

Nakon prvog poluvremena bez prilika i golova, Ange Postecoglou morao je promijeniti obranu nakon ozljede Mickyja van de Vena. Ušao je u igru Radu Drăgušin (foto, lijevo)od 49. minute, a rumunjski je branič dobio i žuti karton, u 61. minuti, zbog prekršaja.

Gosti su susret riješili za samo tri minute. Golove je otvorio James Maddison u 50. minuti, na dodavanje Papea Sarra, potom je na red došao Brennan Johnson na asistenciju Son Heng-Mina. Domaćini su bili za deset u 65. minuti nakon što je John McGinn isključen zbog prekršaja nad Destinyjem Udogiejem. Tottenham je u produžecima zabio još dva puta. Prvi je to učinio Son, u minuti 90+1, da bi Timo Werner u minuti 90+4 postavio konačan rezultat.

Na ljestvici su dvije momčadi susjede. Tottenham je stigao do 5. mjesta, sa 53 boda, a Aston Villa je mjesto više, na 4., sa 55 bodova, prenosi News.ro.