Premijer liga | Manchester City pobijedio Brighton: Niz bez poraza već 18 mečeva

Nogomet U engleskoj Premier ligi, Manchester City je nastavio sa sigurnim hvatanjem pobjedivši 4-0 u gostima nad Brightonom.

Na kraju prvog poluvremena City je već vodio 3:0 Kevin De Bruyne udarac s vrata i autora Phila Fodena sa dva pogotka. Konačni pogodak na utakmici realizirao je u 62. minuti Julian Alvarez.

Manchester Cityjev niz bez poraza u Premier ligi, koji cilja na četvrto uzastopno prvenstvo, nastavio se već 18 utakmica.

Manchester City osvojiti Premier ligu s Arsenalom i Liverpoolom. City, koji zaostaje bod za vodećim Arsenalom, odigrao je utakmicu manje od ostalih momčadi u prva tri.

Liverpool, koji je treći u prvenstvu, završio je utakmicu u četvrtak porazom od Evertona, koji je na dnu prvenstvene ljestvice, rezultatom 0-2.

Sportski mediji za ESPN oglasio se glavni trener nizozemskog kluba Feyenoord Arne Slot potvrdio je glasine da su u tijeku razgovori između klubova o tome da on postane sljedeći trener Liverpoola.

Trenirao je Liverpool od 2015 Jurgen Klopp potvrđeno od početka godine da će biti izvan stroja nakon završetka sezone.