‘Potpuno nevjerojatno’… Pundit kaže da čovjek iz Aston Ville nije ni blizu tako dobar kao što neki misle

Janusz Michallik je sugerirao da jedan čovjek Aston Ville nije ni blizu tako dobar kao što bi neki vjerovali, inzistirajući da je nevjerojatno ono što je napravio u nedjelju protiv Tottenhama.

pitat će se što je još jučer moglo poći po zlu s njegove strane. Pobijeđeni su s 4-0 od Spursa. U međuvremenu, Ollie Watkins izgledao je nelagodno veći dio prvog poluvremena nakon izazova Mickyja van de Vena. I naravno, John McGinn je izbačen zbog brzopletog izazova na Destiny Udogie.

Tim rezultatom momčad Angea Postecogloua smanjila je zaostatak za Villansima na samo dva boda. Villa je sada pobijedila u samo sedam od zadnjih 17 utakmica u svim natjecanjima otkako je pobijedila Arsenal i prišla na dva boda od prvog mjesta na tablici Premier lige u prosincu.

Unai Emery kritiziran nakon teškog poraza od Aston Ville

Emery je riskirao i odlučio se za petorku protiv Spursa. Nažalost, Španjolcu se kockanje nije isplatilo. A Tottenham je bio apsolutno razoran u drugom poluvremenu, postavivši se na put do pobjede čak i prije McGinnovog divljeg udarca Udogieja.

Fotografija Rico Brouwer/Soccrates/Getty Images

Emery je ove sezone s pravom dobio mnogo pljeska. Međutim, u razgovoru za , Janusz Michallik vjeruje da je nedjeljni rezultat pokazao zašto on nije u tom vrhu menadžera.

“Prije nego što uopće krenemo u to, to je pitanje pristupa, pitanje filozofije jer je ovo bilo potpuno na Unaiju Emeryju. Igrao je ovu utakmicu da ne izgubi. Bio je kod kuće s šansom da porazi Spurse u toj utrci za Ligu prvaka. S pobjedom osam bodova, rekao bih i s remijem,” rekao je.

“Mislim da je Unai Emery jako dobar menadžer, ali on nije ni blizu vrhunskog, top menadžera kako bi ga neki prikazali. Ne želim da ovo zvuči grubo, ali njegovo je ime ponovno osvanulo među najvećim klubovima. Bio je u nekim velikim klubovima. A do sada, dokazan na najvišoj razini, nedostaje.

JOŠ PRIČA O ASTON VILI

“Za mene je apsolutno nevjerojatno izaći u ovakvoj utakmici, s implikacijama kao što sam spomenuo, pet bodova prije utakmice, napadati kod kuće, potpuno prepustiti posjed, i iako Spursi nisu stvorili ništa šanse u prvom poluvremenu, uvijek sam osjećao da su uravnoteženija momčad, bolja momčad, momčad koja konačno vraća igrače koji su im tako dugo nedostajali.”

Još uvijek potencijalno fantastična sezona za Villane

Nedjeljni rezultat bio bi prava muka za Villu. Međutim, još uvijek postoji prilika da ovo bude nevjerojatno posebna sezona za klub.

Kad je Emery preuzeo vodstvo, Villanci su bili na periferiji borbe za ispadanje u Premier ligi. Nešto više od 16 mjeseci kasnije, Villa je ostala skrhana porazom u utrci za prva četiri.

Možete jamčiti da će se očajnički željeti iskupiti u nadolazećim tjednima.