Portland Trail Blazersi izgubili 105-93 od New York Knicksa: Rekapitulacija ažuriranja uživo

Centar Trail Blazersa Deandre Ayton ubacio je 31 poen uz 14 skokova, ali njegov učinak nije bio dovoljan za pobjedu nadmoćnih New York Knicksa u porazu 105-93.

Bek Knicksa Jalen Brunson zabio je 45 protiv Blazersa, koji su bili bez Anferneeja Simonsa i Jeramija Granta.

Knicksi, koji su bili bolji od Blazersa 58-34 u reketu, pogodili su samo 6 od 29 trica (20,7%), dok je Portland postigao 11 od 33 (33,3%).

Treća četvrtina: Knicksi 85, Blazersi 68.

Jalen Brunson dodao je još 14 poena svom ukupnom zbiru i sada ima 35.

Ayton je zabio 10 da bi učinio svoj dio da zadrži Blazerse u ovoj stvari, ali ostatak ekipe je zabio 6 od 18 za četvrtinu.

Knicksi sada imaju 48 poena u reketu u usporedbi s 22 za Blazerse.

Poluvrijeme: Knicksi 55, Blazersi 41.

Drugu četvrtinu Knicksi su dobili 29-16. New York je šutirao samo 40,7% u četvrtini, ali je držao Blazerse na 23,5% šuta (4 od 17) i 1 od 8 na trice. Ayton je zabio šest poena u četvrtini i sada ima 10 uz dva skoka.

Jalen Brunson predvodi među strijelcima s 21 košem.

Prva četvrtina: Knicksi 26, Blazersi 25.

Blazersi, igrajući bez Anfernee Simons i Jerami Grant, imali su 47,8% šuta u prvoj četvrtini s četvoricom igrača koja su postigla najmanje četiri poena, uključujući Deandrea Aytona i Dalana Bantona.

Jalen Brunson zabio je 12 za vodstvo Knicksa.

novak će se vratiti u početnu postavu u četvrtak navečer protiv New York Knicksa.

nakon što je odigrao gotovo 43 minute tijekom pobjede nad Atlanta Hawksima u srijedu navečer.

Blazersi će također biti bez napadača Jeramija Granta (istegnuće desne tetive).

Provjerite kasnije za ažuriranja igre.

PORTLAND TRAIL BLAZERS VS. NEW YORK KNICKS

Što: Trail Blazersi (19-46) protiv Knicksa (38-27), 19 sati, četvrtak.

Gdje: Moda centar

Radio: Rip City Radio (KPOJ 620 AM).

Televizijski kanal: Root Sports PLUS (u Portlandu: Comcast 1253; DirecTV: 688).

Gledajte utakmicu uživo online: Možete (besplatna proba). Ovu igru ​​možete dobiti i na paketu “CHOICE” (promotivne ponude), ako ste završili probne verzije fuboTV-a ili jednostavno preferirate tu platformu i njihove planove cijena. Ako već imate kabelskog ili satelitskog davatelja usluga koji prenosi Root Sports i želite gledati online, možete .