Owen Hargreaves kaže da je još jedna zvijezda Liverpoola izgledala tako iznervirano nakon remija West Hama

Liverpool je doživio još jedan veliki udarac u nadi da će osvojiti naslov Premier lige nakon što je u subotu remizirao 2-2 protiv West Hama.

Nadali su se da će se odmah oporaviti u subotnjem ranom početnom susretu nakon tmurnog poraza od 2-0 od Evertona sredinom tjedna.

Ipak, u prvom poluvremenu na londonskom stadionu nije išlo dobro jer je Jarrod Bowen u 43. minuti prelomio rezultat.

Liverpool se ipak popravio nakon prekida i prvo preokrenuo utakmicu, s Andrewom Robertsonom i autogolom Tomasa Souceka koji su ih doveli u vodstvo.

Redsi ipak nisu mogli izdržati. Izjednačio je Michail Antonio u 77. minuti, a domaćini su zadržali dio plijena.

Fotografija Mike Hewitt/Getty Images

Bio je to frustrirajući mjesec za Liverpool, čiji su snovi o osvajanju tri trofeja u jednoj sezoni okrutno raspršeni.

I Arsenalu i Manchester Cityju bio bi potreban veliki kolaps da se Redsi vrate u utrku za naslov, a onda ste imali tužan ukupni poraz od Atalante u Europskoj ligi.

Owen Hargreaves, pokrivajući utakmicu West Ham protiv Liverpoola na Premier League Productions, primijetio je kako je jedna od glavnih zvijezda Redsa izgledala tako frustrirano u punom terminu.

Nije mislio na Mohameda Salaha, koji je imao veliko neslaganje s Jurgenom Kloppom. govorio je o kapetanu Virgilu van Dijku.

Što je Owen Hargreaves rekao o kapetanu Liverpoola Virgilu van Dijku?

Hargreaves je rekao, prema Premier ligi: “[On Liverpool title chances] Gotovo i obrisano prašinu.

“Upravo ste vidjeli Van Dijka kako visi glavom, samo iznerviran, frustriran.

“Znam da neće biti oduševljen oproštajima i doviđenja, ali lijepo je vidjeti sve [West Ham] igrači koji grle Kloppa.

“Razočaravajuće za Liverpool, trebali su dobiti tu utakmicu danas. Posljednjih nekoliko tjedana borio sam se da to pređem preko granice.”

Sezona koja je toliko obećavala Liverpoolu gotovo je propala, a Redsi vjerojatno neće dodati svoj trijumf u Carabao Cupu ovog razdoblja.

A s obzirom na to da Klopp namjerava napustiti Anfield na kraju sezone, gotovo da postoji osjećaj da će se Liverpool morati vratiti na crtaću ploču na ljeto i ponovno se izgraditi.