Ocjene igrača Real Madrida protiv Osasune: Vinicius Junior još jednom napreduje u odsutnosti Judea Bellinghama pod zabranom, a ključna dvostruka oštrica Los Blancosa sve je bliže naslovu La Lige

Momčad Carla Ancelottija opet je pobijedila bez svog najboljeg strijelca i sada su sigurno favoriti za nastavak i podizanje trofeja

Real Madrid je ponovno osvojio bodove bez Judea Bellinghama, a Vinicius Junior je pojačao u njegovoj odsutnosti i postigao dva gola za pomoć Los Blancosima u 4-2 pobjedi protiv Osasune. Fede Valverde je upisao tri asistencije, a Brahim Diaz je također bio među golovima dok je momčad Carla Ancelottija vratila jednu ruku na trofeju lige.

Vinicius je otvorio gol, iskoristivši pogrešku obrane prije nego što je pospremio loptu u donji kut. Osasuna je ipak ubrzo izjednačila, Ante Budimir je pogodio nakon poraza Madrida iz kuta. Dani Carvajal samo je nastavio kaos, dovodeći Madrid u vodstvo još jednom čistim udarcem pored vratara Sergia Herrere. Andriy Lunin je zadržao Los Blancose u vodstvu nakon dužeg perioda pritiska Osasune dok je poluvrijeme završio nizom urednih zaustavljanja.

I Diaz je napisao veliko slovo. Brzi napadački veznjak zakopao je ključnu trećinu, probivši se na gol prije nego što je završio pored izvaljenog vratara Osasune. Vinicius je zauvijek zapečatio rezultat, hrabrim potezom koji je završio lijepo poslijepodne, a kasna utjeha domaćina poslužila je kao nešto više od iritacije.

Los Blancosi su bili loši, često su gubili posjed lopte u prvom poluvremenu, ali dobar preokret nakon prekida zapečatio je ugodna tri boda – i doveo lidere lige korak bliže povratku naslova.

CILJ ocjenjuje igrače Real Madrida iz El Sadara…