Ocjene igrača PSG-a protiv Real Sociedada: Kylian Mbappe, nedostajat ćeš! Francuska superzvijezda ostavila je iza sebe kontroverzu oko zamjene s nevjerojatnom podrškom dok je momčad Luisa Enriquea ulazila u četvrtfinale Lige prvaka

Prije nekoliko dana pričalo se da bi karijera Kyliana Mbappea u PSG-u mogla biti gotova. Nezadovoljni, dok je njegov menadžer dao malo razloga da sugerira da će on biti starter u tjednima koji dolaze. No, protiv Real Sociedada se nevjerojatno vratio, postigavši ​​dva pogotka i posluživši kao oštrica britke oštrice napada PSG-a koji je pjevušio dok je njegova momčad lakše stigla do pobjede od 4-1.

Mbappe je pokazao koliko je važan od prve minute, saginjajući se i probijajući se kroz obranu La Reala, stvarajući šanse u piku. Njegov pogodak – lijep udarac u donji kut – činio se neizbježnim i donio je Parižanima prednost manje od 20 minuta.

Takefusa Kubo bio je blizu povratka svoje momčadi na rubu poluvremena, pogodivši lijevom nogom tik pored vratnice iz velike udaljenosti.

Ali Mbappe je stavio izjednačenje u krevet malo prije oznake za sat, dodavši veličanstvenu drugu s trčanjem niz lijevo krilo i kliničkom završnicom blizu vratnice. Kasni pogodak Mikela Merina dodao je jedinu mrlju na inače savršenu večer – onu u kojoj se zvijezda PSG-a pojavila u stilu.

CILJ ocjenjuje PSG-ove igrače iz Anoete…