Ocjene igrača PSG-a protiv Borussije Dortmund: Kylian Mbappe bio je prilično tih u polufinalu Lige prvaka dok je Jadon Sancho zadavao noćne more Nunu Mendesu, dok se katastrofalna završnica Ousmanea Dembelea pokazala skupom

Momčad Luisa Enriquea morala je žaliti za propuštenim prilikama na Signal Iduna Parku jer su izgubili u Njemačkoj

Kyliana Mbappea su šutjeli dok je napadač protivnika dominirao postupkom dok je Paris Saint-Germain morao žaliti za propuštenim prilikama u prvom porazu od 1-0 od Borussije Dortmund u polufinalu Lige prvaka.

Jadon Sancho, uživajući u svojoj najboljoj igri otkako se u siječnju ponovno pridružio Dortmundu na posudbi, oduševio je na krilu za domaćine, zasjenivši Mbappea, koji je bio gotovo izbačen iz igre, a Parižani će sada morati nadoknaditi ukupni deficit ako žele održati svoje nade da će osvojiti prvi europski kup prije nego što njihov najbolji strijelac svih vremena ode ovog ljeta.

Dortmund je poveo nakon 35 minuta, kada je Niklas Fullkrug uletio iza pariške obrane, uhvatio visoko dodavanje i opalio pored ispruženog Gianluigija Donnarumme.

PSG je nakon prekida stvorio više, a početkom drugog poluvremena začinio golom Gregora Kobela. Mbappe i Achraf Hakimi pogodili su unutarnju stranu vratnice, prije nego što je Fabian Ruiz kimnuo glavom dok je gol bio otvoren. Ousmane Dembele također je bio odgovoran za nekoliko vlastitih promašaja, dva puta nije uspio pogoditi mrežu unutar šesnaesterca.

Dortmund je također imao svoje prilike, a Julian Brandt i Fullkrug su prokockali prilike – izvrsni Sancho im je cijelo vrijeme služio kao točka inspiracije. Ipak, niti jedna strana nije pronašla drugi cilj, a Parižani su se našli u rupi uoči, čini se, primamljive druge utakmice.

CILJ ocjenjuje PSG-ove igrače sa Signal Iduna Parka…