Ocjene igrača PSG-a protiv Borussije Dortmund: Još više jada u Ligi prvaka za Kyliana Mbappea dok su Ousmane Dembele i Goncalo Ramos poremetili svoje redove u patetičnom izlasku iz polufinala

Momčad Luisa Enriquea je napuhala i nadimala na Parku prinčeva, ali nije mogla pronaći prolaz pored gostujućeg Žutog zida.

Kylian Mbappe čeka prvi naslov Lige prvaka i nastavlja se, za što su napadači oko njega djelomično krivi jer je Paris Saint-Germain izgubio 1-0 od organizirane Borussije Dortmund u drugoj utakmici svog polufinala. Pogodak Matsa Hummelsa u drugom poluvremenu, u kombinaciji s nizom promašaja Parižana, donio je gostima pobjedu od 2-0 ukupnim rezultatom i mjesto u finalu prvi put od 2013. godine.

Parižani su imali najbolju priliku u ranim igrama, jer je Ousmane Dembele eksplodirao nakon tečnog protunapada. Dortmund je ubrzo nakon toga mogao povesti, ali je jaka ruka Gianluigija Donnarumme spriječila Karima Adeyemija.

Warren Zaire-Emery trebao je dovesti domaćine u vodstvo početkom drugog poluvremena, ali je iz blizine pogodio s vratnice. Gosti su potom iskoristili njegov promašaj, a Hummels je glavom pogodio iz kuta i udvostručio vodstvo Dortmunda u ukupnom poretku.

Nuno Mendes došao je na nekoliko centimetara od povlačenja jednog, ali je izbio iz daljine izvan šesnaesterca. Ni on nije bio jedini koji se približio, budući da su Mbappe i Vitinha kasno pogodili okvir dok je Dortmund izdržao i osudio PSG na još jedan neugodan izlazak iz Europe.

CILJ ocjenjuje PSG-ove igrače s Parka prinčeva…