Nottingham Forest udvostručio je zbog ‘integriteta’ VAR-a dok je klub tražio od PGMOL-a da objavi audio

Nottingham Forest ponovno je doveo u pitanje ‘integritet’ VAR-a u malo razumnijoj izjavi za svoje ludilo nakon utakmice, tražeći da se objave audio snimke između službenih osoba u njihovom porazu od Evertona rezultatom 2-0.

Forest je bio bijesan što mu Anthony Taylor nije dodijelio udarce s točke za napade na Giovannija Reynu i Calluma Hudsona-Odoija od strane Ashleyja Younga, koji je u međuvremenu izgledao sretno što je izbjegao rukometnu odluku s dužnosnikom VAR-a Stuartom Attwellom koji je podržavao suca.

‘Potpuna transparentnost’ kako bi se osigurao ‘integritet’

iu daljnjoj izjavi zatražili su ‘potpunu transparentnost’ kroz pristup audio zapisima sudaca.

‘Nottingham Forest je danas podnio službeni zahtjev PGMOL-u za puštanje u javnu domenu audio zapisa između dužnosnika tijekom jučerašnje utakmice protiv Evertona na Goodison Parku.

‘Klub je zatražio da se ovo podijeli za tri ključna incidenta na utakmici – izazov Ashleyja Younga prema Giovanniju Reyni (24. minuta), igranje rukom Ashleyja Younga (44. minuta) i izazov Ashleyja Younga prema Callumu Hudson-Odoiju (56. minuta).

‘Čvrsto se zalažemo za to da šira nogometna zajednica i navijači imaju pristup audio zapisu i transkriptu radi potpune transparentnosti, osiguravajući očuvanje integriteta našeg sporta.’

ČITAJ VIŠE:

minuta nakon posljednjeg zvižduka u nedjelju, tvrdeći da je dužnosnik Stuart Atwell pristran.

Klub je na X objavio: ‘Tri izuzetno loše odluke – tri nedosuđena penala – koje jednostavno ne možemo prihvatiti.

‘Upozorili smo PGMOL da je VAR navijač Lutona prije utakmice, ali nisu ga promijenili. Naše strpljenje je višestruko testirano.