Nogomet | Lionel Messi odmah je zabio u svojoj uzvratnoj utakmici – i bio je zbunjen oduševljenjem mlade djevojke

Između Superzvijezda Miamija Lionel Messi, 36, vratio se u MLS akciju u subotu navečer. Argentinac, koji je zbog ozljede pauzirao gotovo mjesec dana, na teren je ušao u drugom poluvremenu i 12 minuta kasnije postigao pogodak.

Golom Messija Inter Miami je poveo 1-1 protiv Colorado Rapidsa. Miami je ipak poveo 2-1 u susretu, no u 88. minuti susreta Colorado je izjednačio na 2-2. Utakmica je odigrana na domaćem stadionu Miamija.

U posljednjim trenucima utakmice Messi se zbunio kada je mlada djevojka utrčala na teren kako bi napravila selfie s Messijem. Djevojka je imala vremena pozirati sa zbunjenim Messijem dok nije stiglo osiguranje. Na teren je stigao i Messijev osobni zaštitar Yassine Chuekokaže Dnevna pošta.

Messi je ove sezone igrao u četiri MLS utakmice i postigao četiri gola.

Finski igrač Inter Miamija Robert Taylor prvi put ove ligaške sezone bio izvan postave. Ima ozljedu bedra.