Nogomet | Jude Bellingham je odlučio El Clasico za Real Madrid golom u posljednjoj minuti

Stvaran Madrid je odveo španjolsku mušku nogometnu ligu do pobjede od 3-2 nad Barcelonom u nedjeljnom kasnovečernjem El Clasicu.

Barcelona, ​​koja je bila gost Madrida, povela je u šestoj minuti susreta autora Andreasa Christensena s uvodnim golom. od Viniciusa Juniora međutim, uspio je izjednačiti iz penala 12-ak minuta kasnije.

Barcelona je ponovno povela u drugom dijelu susreta kada je Fermin Lopez završila je u 69. minuti utakmice. Ipak, Barcelonino veselje nije dugo trajalo, jer Lucas Vazquez izjednačila je samo četiri minute kasnije.

Na kraju je odlučila pobjeda Madriđana Jude Bellingham tijekom produžetaka utakmice. Britansko pojačanje Bellingham najbolji je strijelac Madrida, au pobjedi madridskog El Clasica u listopadu zabio je dva pogotka protiv Barcelone.

U prvom poluvremenu viđena je opaka ozljeda predstavnika Barcelone Frenkie De Jong ozlijedio gležanj boreći se za loptu Federico Valverde s. De Jong je na kraju morao biti iznesen s terena na nosilima.

Ovom pobjedom Real Madrid ima 11 bodova prednosti ispred Barcelone na prvenstvenoj ljestvici. Madriđane čeka još šest utakmica.