Nogomet | Finac Robert Taylor zablistao među zvijezdama: Zamijenio Messija, glavom zabio lijep pogodak nakon ubačaja Suáreza

Finska pristanište nogometne reprezentacije Robert Taylor zabio je posljednji pogodak Inter Miamija kada su pobijedili Nashville ukupnim rezultatom 3–1 i 5–3 u četvrtfinalu Kupa prvaka Sjeverne Amerike na Floridi u četvrtak rano po finskom vremenu.

Inter Miami vodio je 2-0 Luis Suárez i Lionela Messija golovima uvodne trećine kada je Taylor ušao umjesto Messija u 50. minuti. Nakon nešto više od deset minuta spektakularno je glavom pospremio Suárezov ubačaj ispred gola u gornji desni kut.

Taylorov je pogodak bio treći u sezoni. Dvaput je zabio u četiri meča MLS lige.

Sjeverna Amerika Cijelo proljeće igra se Kup prvaka. Inter Miami se pobjedom plasirao među osam najboljih, gdje su ostale momčadi iz Sjedinjenih Država, Meksika i Kostarike. Susrest će se s Cincinnatijem iz SAD-a ili Monterreyjem iz Meksika.

Sljedeći meč Inter Miami igra u MLS ligi u gostima u subotu. Susreće se s DC Unitedom, čija je nedavna akvizicija Matti Peltola odigrao je punu minutažu u veznom redu u sve tri MLS utakmice ove sezone. Utakmica počinje u 20 sati po finskom vremenu.