Napadač vrijedan 60 milijuna funti kojeg Arsenal i Tottenham žele potpisati viđen je jučer u Derbyju sjevernog Londona

Napadač koji je na radaru Arsenala i Tottenham Hotspura primijećen je jučer na sjevernolondonskom Derbyju.

Topnici su došli do pobjede od 3-2 nakon što su u prvom poluvremenu poveli s 3-0.

Nakon autogola, Spursi su uhvaćeni u kontri i njihova slabost u prekidima je otkrivena na njihovoj strani.

Tottenham je priredio nervozno drugo poluvrijeme nakon golova i zaprijetio da će uništiti nade za naslov.

Ali Gunnersi su izdržali kako bi osigurali vitalna tri boda i ostali na stazi u ovogodišnjoj utrci za naslov.

I dok je Tottenham pretrpio veliki udarac u pokušaju da osigura plasman među četiri najbolja, meta za oba kluba bila je prisutnost na stadionu Tottenham Hotspur.

Fotografija Rene Nijhuis/MB Media/Getty Images

Santiago Gimenez viđen u utakmici Tottenham protiv Arsenala

Napadač Feyenoorda u nedjelju je na svom računu objavio nekoliko fotografija i videa.

proveo dan u Londonu i gledao kako Arsenal pobjeđuje Spurse. Napadač je čak i snimio Sona kako postiže penal za Tottenham u 87. minuti.

Gimenez je zapeo za oko objema stranama uoči ljeta, a Arteta želi pojačati svoje opcije prema naprijed.

Doista, tvrdilo se da .

dok traže drugu opciju za natjecanje i .

Fotografija Catherine Ivill – AMA/Getty Images

Statistika Gimeneza za Feyenoord

Pošteno je reći da i Spursima i Arsenalu trenutno nedostaje prirodni broj 9.

Havertz radi izvrstan posao za Artetine igrače, a Son je također često zabijao za Postecoglouovu stranu ovog razdoblja.

Ali oba igrača nisu baš izvanredni napadači, što bi moglo dovesti do toga da oba kluba iz sjevernog Londona pogledaju Gimeneza.

Meksički napadač bio je u iznimnoj formi za Feyenoord ove sezone, postigavši ​​24 gola u 40 utakmica.

23-godišnjak je također upisao sedam asistencija i nije iznenađenje vidjeti da privlači interes Premier lige. Ovo bi mogao biti jedan na koji treba obratiti pozornost nakon što je Gimenez jučer prisustvovao sjevernolondonskom derbiju.