Martin Keown poziva novog menadžera Manchester Uniteda da se ‘drži’ 21-godišnjaka

Sezona Manchester Uniteda nastavlja propadati, a Crveni vragovi su još jednom primili kasno i izgubili još bodova u svojoj posljednjoj utakmici.

Punomoćnici Erika ten Haga propustili su osigurati uzastopne pobjede u Premier ligi po prvi put od veljače u svom domaćem remiju protiv Burnleya rezultatom 1-1.

Crveni vragovi su se mučili veći dio utakmice, koja je ostala bez golova sve do druge faze.

Antony je doveo Manchester United u vodstvo u 79. minuti, no brojni kiksevi u obrani vratili su Burnleyu povratak nakon jedanaesterca koji je Zeki Amdouni realizirao u 87. minuti.

Fotografija Matthewa Petersa/Manchester United putem Getty Imagesa

Bila je to loša utakmica za Manchester United, a Rasmus Hojlund nažalost nije mogao utjecati na svoju stranu.

Dao mu je samo 4 od 10 za njegov trud tog dana, napisavši: ‘United je imao mnogo prilika u prvom poluvremenu, ali nijedna nije pripala Hojlundu.

‘Jedva je dobio udarac u drugom poluvremenu i zamijenjen je umjesto Amada.’

Međutim, unatoč tome što se 21-godišnjak ponovno bori za formu, sa samo jednim golom u zadnjih šest prvenstvenih utakmica, Martin Keown vjeruje da bi ga se Crveni vragovi trebali držati.

Što je Martin Keown rekao o napadaču Manchester Uniteda Rasmusu Hojlundu?

Točnije, legenda Arsenala vjeruje da bi se novi menadžer Manchester Uniteda – jer smatra da će Crveni vragovi otpustiti Ten Haga – trebao držati Hojlunda.

“Mislim da Rasmus Hojlund preživljava u vrlo teškom okruženju u Manchester Unitedu”, rekao je uoči utakmice.

“Pričalo se ranije tijekom sezone da nije bio zadovoljan servisom koji je imao naprijed, ali to je sada riješeno i to je normalno, igrači bi trebali razgovarati o tim stvarima.

“Mislim da je trenutni menadžer koji izgleda kao da neće još dugo izdržati, u teškoj je poziciji.

“Kada dođe nova uprava, mislim da tada vidite najbolje od njega, ali on je onaj s kojim se želite držati u timu.”

Kako je Manchester United prošao protiv Burnleya?

Manchester United poveo je protiv Claretsa kojima prijeti ispadanje u 79. minuti na Old Traffordu.

Antony je naletio na izgubljeno dodavanje braniča Burnleyja, probio se prema golu i zadržao svog igrača kako bi pogodio dalji kut prije nego što je izgubio ravnotežu.

Međutim, loša navika Manchester Uniteda da prima kasne golove ponovno je podigla svoju ružnu glavu jer su pogreške Casemira i Andre Onane dovele do penala za goste.

Casemirov loš pokušaj izbacivanja lopte glavom poslao ju je u opasnu zonu, gdje se Onana koja se koprcala pokušala udariti, samo da bi udarila u Zekija Amdounija.

Amdouni je pojačao i hladnokrvno poslao Onanu u krivu stranu u 87. minuti utakmice i osigurao vitalni bod momčadi Vincenta Kompanyja.