Lionel Messi, novi “dvojnik” Inter Miamija u SAD-u. Argentinac je najbolji strijelac MLS-a | VIDEO

Argentinac Lionel Messi upisao je novi dvostruki strijelac, u subotu, i pomogao Inter Miamiju da slavi 4-1 protiv New England Revolutiona, u Foxboroughu (Massachusetts, SAD).

Nakon što je već dvaput zabio prošli tjedan protiv Nashvillea, Messi (36), najbolji strijelac lige, sada ima devet golova u sedam utakmica ove sezone dok je Inter Miami ostao na vrhu Istočne konferencije.

Više od 65.000 gledatelja bilo je nazočno vidjeti osmostrukog osvajača Ballon d’Or.

Messi je prvi postigao izjednačujući pogodak u 32. minuti prije nego je omogućio Miamiju da povede u 68. minuti dodavanjem još jednog bivšeg igrača Barcelone, Sergija Busquetsa. Argentinac je također bio uključen u sljedeća dva pogotka svoje momčadi, napominje News.ro.