Kuvajtska U18 reprezentacija poražena od Tajlanda 57-0. Koji je rekord svih vremena u hokeju na ledu

U Kuvajtu protiv Tajlanda 0-57, rezultat na poluvremenu bio je 1-42, 0-55, 0-25. Utakmica hokeja na ledu ima 60 minuta stvarne igre. Gluma ima 20 minuta stvarne igre.

Mega poraz od Kuvajta bila je prva službena utakmica U18 reprezentacije u pustinji.

Tajland je utakmicu završio s omjerom šuteva na gol 122-1. Nevinog vratara Faisala Allenqawija držali su pod kontrolom cijelu utakmicu i svaka mu čast uspio je obraniti čak 65 puta!

Jedinu šansu Kuvajta imao je Adeeb Alhalawa, ali je vratar Kingstona Zi-Jun Pan spasio.

Natapat Patong, Natchayatorn Yannakornthanapunt i Thananutch Khultanthorn zabili su po sedam golova.

Patong je također imao 6 asistencija, završivši s 13 poena.

Snimka utakmice se može pogledati ovdje.

U drugom susretu natjecanja, odigranom danas, Kuvajt je “samo” izgubio 2-17 od Malezije.

U istom natjecanju Uzbekistan je deklasirao Iran (19-0), Mongolija se pozabavila Indijom (32-0), a Indonezija je razbila Macau (19-0).

Rumunjska je 1989. pobijedila Novi Zeland 52-1

Statističari su sastavili listu najpresudnijih pobjeda u povijesti hokeja na ledu. U vrhu je i pobjeda trikolora, 52-1 protiv Novog Zelanda, u skupini D seniorskog Svjetskog prvenstva.