Klopp vjeruje da je Liverpool ‘izvanredan dok mi nismo’ nakon čudne pobjede Tottenhama

Jurgen Klopp pozdravio je nastupe Mohameda Salaha i Harveya Elliotta nakon što je Liverpool pobijedio Tottenham 4-2 na Anfieldu.

jer dva pogotka u zadnjih 20 minuta pomogla su im da izgube samo s dva gola razlike kada je lako moglo biti i sa šest ili sedam.

Mohamed Salah otvorio je gol rano prije nego što je Andy Robertson ušao na rubu poluvremena.

Kad je Cody Gakpo zabio za 3-0 četiri minute u drugom poluvremenu, činilo se da će Liverpool otići do vrlo lijepe pobjede.

Harvey Elliott se pobrinuo za bodove sjajnim pogotkom u 59. minuti, da bi Spursi rezultat učinili respektabilnim golovima Richarlisona i Heung-min Sona.

Govoreći za Sky Sports nakon pobjede, menadžer Redsa Klopp rekao je da je njegova momčad bila “izvanredna” prije nego što se Tottenham vratio u igru ​​te je visoko pohvalio Mohameda Salaha i igrača utakmice Harveya Elliotta.

“Izvanredni smo dok nismo”, rekao je Nijemac. “Bila je to stvarno dobra utakmica.

“Tottenham može ponovno pritisnuti Aston Villu za Ligu prvaka.

“U stvarima visokih performansi potrebna vam je iskra. Rekao bih da su tri boda dovoljna i dečki su tako mislili. Anfield je danas bio posebno mjesto. Vodili smo 4-0, napravio sam izmjene i izgubili smo organizaciju.

“Tottenham je pokazao koliko mogu biti dobri. Bio sam zadovoljan izvedbom.