Jude Bellingham je ‘promrmljao’ Harryju Kaneu od osam riječi nakon što ‘nije uspio’ ‘odbaciti’ zvijezdu Bayerna

Španjolski novinar Guillem Balague otkrio je što je Jude Bellingham rekao Harryju Kaneu kada je u utorak navečer pokušao “odgoditi” zvijezdu Bayern Münchena.

Bellingham i Kane su suigrači na međunarodnoj razini s Engleskom, ali su se sukobili u utorak navečer u polufinalu Lige prvaka.

Prva utakmica odigrana je na Allianz Stadiumu Bayerna u Münchenu, ali Real Madrid je pogodio prvi kada je Vinicius Junior razbio rezultat u roku od 25 minuta.

Bayern München se ipak vratio u drugom poluvremenu. Solo gol Leroya Sanea i penal Kanea doveli su do 2-1 za domaćine prije nego što je Vinicius zabio vlastiti udarac u posljednjih deset minuta kako bi osigurao da će izjednačenje biti dobro pred uzvrat na Santiago Bernabeuu sljedeći tjedan.

“Vidio sam ga kako nešto mrmlja…”

Prije nego što je Kane izveo jedanaesterac, prišao mu je Bellingham, koji je pokušao (i nije uspio) zaustaviti napadača.

Bivšu zvijezdu Tottenham Hotspura upitali su o incidentu nakon utakmice, a on je rekao da nije čuo što je Bellingham rekao.

“Ne znam što je govorio. Vidio sam da nešto mrmlja – rekao je Kane novinarima.

“Jednom kada sam u tom trenutku, ja sam u svojoj zoni, pokušavam sve blokirati. Siguran sam da je rekao nešto kako bi me pokušao odvratiti.”

Nakon utakmice, španjolski novinar Balague je tvrdio da je Bellingham rekao: “Šutnut ćeš ga ulijevo.”