Joel Embiid je podržao riječi kada je 76ersima to bilo najpotrebnije

Najbolji događaji u četvrtak, koji su smanjili njihov niz do 2-1.

Junak

Joel Embiid potkrijepio je svoje hvalisanje da će Sixersi “pobijediti u seriji” s 50 poena – uključujući pet ubačenih trica i 19 realiziranih slobodnih bacanja – za pobjedu 125-114 u trećoj utakmici nad Knicksima.

NULA

Donte DiVincenzo je imao mirnu noć nakon svoje trice za zeleno svjetlo u kasnoj trećoj utakmici, završivši s pet koševa u 27 minuta s nula postignutih udaraca u tri pokušaja.

Neopjevani heroj

Klupa Sixersa nije puno pridonijela u prve dvije utakmice, ali je Cam Payne zabio osam od svojih 11 poena u prvom poluvremenu u četvrtak.

Statistika: 39

Knicksi su dobili prve dvije utakmice s Jalenom Brunsonom koji nije dobro šutirao (29,1 posto), ali su izgubili treću utakmicu unatoč njegovih 39 koševa uz 13-za-27 šut s poda i 13 asistencija.

CITAT

“Koji? Onaj koga su pozvali, ili onaj koga nisu pozvali? Samo želim biti siguran da imamo jasnoću oko toga.”

— Tom Thibodeau na pitanje o flagrantnom prekršaju u prvoj četvrtini dosuđenom protiv Embiida.