Jimmy Butler nadahnuo je Tylera Herroa, Heat i brutalno trolirao Celticse nakon pobjede u drugoj utakmici

Jimmy Butler možda nije bio na terenu za drugu utakmicu, ali se njegova prisutnost osjetila prije utakmice.

Tyler Herro, čija su 24 poena dovela Heat do pobjede nad Celticsima, otkrio je da se Butler obratio njemu kako bi okupio momčad prije nego što su Heat i Boston nagovijestili svoju seriju u prvom kolu.

“Prije serije [Jimmy Butler] poslao mi poruku da preuzmem momčad i vodim ove dečke,” rekao je Herro nakon pobjede Heata 111-101 da bi izjednačio seriju u svakoj utakmici. “Samo igraj kako treba. Nije sve u zabijanju, u doigravanju morate odigrati pravu igru.

“Svi su došli igrati. Loše smo izgubili u prvoj utakmici i svi su odgovorili. To je sve što možete tražiti od grupe momaka.”

zbog ozljede MCL-a on , nije mogao a da se ne ruga Celticsima na Instagramu.

Butler je uredio svoju glavu na tijelo Jaylena Browna u nečemu što je izgledalo kao stara ESPN-ova grafika iz prošlosezonske serije doigravanja između dvije momčadi Istoka kada je Brown upozorio Miami da im ne dopusti pobjedu nakon što je Heat vodio u seriji od 3-0 u finale konferencije.

Celticsi su se hrabro vratili.

“Osjećam se slatko, možda ću izbrisati kasnije. Sikeeeeee, ja ne brišem s***”, napisao je Butler u naslovu svoje objave.

Također je objavio video na svom Instagram Storyju u kojem diže šaku nakon pobjede.

Butler je pauziran zbog MCL ozljede koju je pretrpio protiv Philadelphia 76ersa prošli tjedan.

Ozljeda se dogodila tijekom prve četvrtine utakmice 18. travnja kada je Kelly Oubre Jr. sletio na Butlera dok je zvijezda Heata krenula šutirati ispod koša.

Butler je ostao u igri i završio večer s 19 poena, pet asistencija i pet ukradenih lopti u 40 minuta.

Herro je u srijedu protiv Bostona zabilježio rekordnih 14 asistencija dok je srušio šest od Heatova rekorda u doigravanju i 23 trice.

Miami je imao tri igrača – uključujući Herroa – koji su završili s najmanje 20 poena u pobjedi.

Bam Adebayo završio je s 21 poenom i 10 skokova, dok je Caleb Martin imao 21 poen uz loptu.

Serija se sada vraća u Miami na 3. i 4. utakmicu u Kaseya Center.